دیدار اعضای کنگره ستاد برگزاری شهدای وزارت بهداشت با نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری/گزارش تصویری

26 خرداد 1398
اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشستی صمیمی با نماینده مردم استان بوشهر مجلس خبرگان رهبری دیدار کردند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در این دیدار گفت: هدف از این دیدار ارائه گزارش برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت در محضر حضرت آیت‌الله حسینی بوشهری و تشکر از حمایت‌ها و رهنمودهای ایشان در اجرای این کنگره ملی است.
دکتر سعید کشمیری با اشاره به استقبال و هماهنگی مطلوب نهادهای استانی در برگزاری آبرومند این کنگره افزود: برگزاری این کنگره ملی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان مرکز علمی، آموزشی و پرورش نیروی انسانی آینده کشور بار دیگر نشان داد که امروزه نسل جوان پاسدار خون شهدا و آرمان‌های شهدا است.
دکتر کشمیری عنوان داشت: بخش بزرگی از کادر اجرایی این کنگره ملی دانشجویان و جوانانی هستند که معتقدند هرچه برای شهدا و ایثارگران کارکنیم در مقابل رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و خانواده‌های آنان ناچیز است و این موضوع از ویژگی‌های برجسته جوانان و آینده‌سازان این مرزوبوم است.
وی با اشاره به تقدیر ویژه وزیر بهداشت از برگزارکنندگان پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت در استان بوشهر خاطرنشان کرد: همدلی، همراهی و همکاری نهادهای مختلف در استان بوشهر با دانشگاه علوم پزشکی در برگزاری این کنگره مثال‌زدنی بود و خدا را شاکریم که این همدلی موجب شد تا مراسمی در شأن شهدا شکل گیرد.
اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دفتر نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری در نشستی صمیمی با ارائه گزارش از برگزاری این کنگره از حمایت‌های حضرت آیت‌الله حسینی بوشهر در برگزاری این کنگره تقدیر کردند.
در پایان این نشست لوح یادبود کنگره، کتاب چاپ‌شده شهدای دانشگاه در کنگره، لوح تمبر یادبود و تصویر یادمان این کنگره به آیت‌الله حسینی بوشهر اهدا شد.

انتهای پیام/م.پ-1025
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
دیدار     کنگره.شهدای.وزارت‌بهداشت     دکتر.سعید.کشمیری     حضرت‌آیت‌الله‌حسینی‌بوشهری    

تاریخ بروز رسانی:   26 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >