فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر:
دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین صحنه‌های نقش‌آفرینی پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بود

23 تير 1398
دفاع مقدس یکی از درخشان‌ترین صحنه‌های نقش‌آفرینی پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بود

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: پرسنل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دارای کارنامه درخشانی در دوران ۸ ساله دفاع مقدس هستند و همه شاهد صحنه‌های نقش‌آفرینی این عزیزان بودند.
سردار علی رزمجو در دیدار با اعضای ستاد  برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: با پایان دوران هشت سال دفاع مقدس رسالت، مأموریت و مسئولیت‌ها پایان نیافته و ما در ابتدای مسیر قرار داریم و حفظ دستاوردها و ارزش‌های دوران هشت سال دفاع مقدس مأموریت مهم امروز در برابر جبهه باطل است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بابیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید به سمت تألیف کارنامه درخشان پرسنل خود در دوران ۸ ساله دفاع مقدس برود و چراغ راه برای نسل آِینده باشد اظهار داشت: برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی بوشهر کار بسیار شایسته‌ای بود و هر جا فضای شهید و شهادت باشد دارای خیر و برکت است.
وی تصریح کرد: مأموریت ذاتی دانشگاه علوم پزشکی، حوزه سلامت مردم است ولی همین حوزه سلامت و پرسنل ۴۰ سال پا به پای این انقلاب ایستاده است و باید این رشادت‌ها برای نسل‌های آینده بازگو شود.
کنگره سرداران و دو هزار شهید بوشهری برگزار خواهد شد
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر از برگزاری کنگره سرداران و دو هزار شهید بوشهری در دی‌ماه سال جاری خبر داد و گفت: مراسم شهدا و تکریم از خانواده معظم شهدا در راستای مکتب الهی و عدالت اجتماعی است.
سردار علی رزمجو اظهار داشت: دی‌ماه امسال با همکاری، هماهنگی و مشارکت همگانی کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر برگزار می‌شود که در این راستا عملکرد ساختاری آن با هماهنگی نماینده ولی‌فقیه در استان و استاندار تشکیل‌شده است.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه بر اساس برنامه‌ریزی باید هر ۱۰ سال یک‌بار کنگره شهدا در استان‌ها برگزار شود، خاطرنشان کرد: نخستین کنگره سرداران و دو هزار شهید استان بوشهر ۱۴ سال پیش برگزار شد که دومین کنگره دی‌ماه امسال در مرکز استان بوشهر برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت‌طلبی، حراست از اعتقادات دینی و حفاظت از مکتب اسلام به عنوان نقشه راه حرکت پرشتاب ملت ایران در عزت و اقتدار ایران اسلامی است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در این دیدار گفت: هدف از این دیدار ارائه گزارش برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت است.

امروزه نسل جوان پاسدار خون و آرمان‌های شهدا است
دکتر سعید کشمیری با اشاره به استقبال و هماهنگی مطلوب نهادهای استانی در برگزاری آبرومند این کنگره افزود: برگزاری این کنگره ملی به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان مرکز علمی، آموزشی و پرورش نیروی انسانی آینده کشور بار دیگر نشان داد که امروزه نسل جوان پاسدار خون شهدا و آرمان‌های شهدا است.
دکتر کشمیری عنوان داشت: بخش بزرگی از کادر اجرایی این کنگره ملی دانشجویان و جوانانی هستند که معتقدند هرچه برای شهدا و ایثارگران کارکنیم در مقابل رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهدا و خانواده‌های آنان ناچیز است و این موضوع از ویژگی‌های برجسته جوانان و آینده‌سازان این مرزوبوم است.
وی با اشاره به تقدیر ویژه وزیر بهداشت از برگزارکنندگان پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت در استان بوشهر خاطرنشان کرد: همدلی، همراهی و همکاری نهادهای مختلف در استان بوشهر با دانشگاه علوم پزشکی در برگزاری این کنگره مثال‌زدنی بود و خدا را شاکریم که این همدلی موجب شد تا مراسمی در شأن شهدا شکل گیرد.
اعضای ستاد برگزاری پنجمین کنگره ملی شهدای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با حضور در دفتر فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در نشستی صمیمی با ارائه گزارش از برگزاری این کنگره از حمایت‌های سردار علی رزمجو با فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر در برگزاری این کنگره تقدیر کردند.
در پایان این نشست لوح یادبود کنگره، کتاب چاپ‌شده شهدای دانشگاه در کنگره، لوح تمبر یادبود و تصویر یادمان این کنگره به سردار علی رزمجو با فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اهدا شد.


انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
دیدار     دفاع.مقدس     فرمانده.سپاه.امام‌صادق     سردار.علی.رزمجو     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   23 تير 1398

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >