تجلیل امام جمعه دیّر از کادر بهداشت و درمان شهرستان

4 امرداد 1400
امام جمعه دیر به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در جمهوری اسلامی با حضور در بیمارستان امام هادی (ع) و مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا از کادر بهداشت و درمان شهرستان دیّر تجلیل کرد.

حجت‌الاسلام سید علی حسینی در بازدید از بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر با تبریک سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور، اظهار داشت: کادر درمان و پرستاران در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا قرار دارند و تلاش‌های شما عزیزان در سال‌های پس از انقلاب به ویژه در ایام شیوع ویروس کرونا قابل‌تقدیر است.
وی افزود: از اینکه امروز فرصتی مهیا شد تا به مناسبت هفته بزرگداشت نماز جمعه در جمع تلاش‌گران عرصه سلامت جامعه حاضر شویم خوشحالیم.
امام جمعه دیّر همچنین در بازدید از مرکز تجمیعی واکسیناسیون کرونا در این شهر، گفت: یکی از کارهای ارزشمندی که در سطح شهرستان و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ در حال انجام است بحث واکسیناسیون کرونا است.
حسینی افزود: مردم شهرستان دیر از فرصت واکسیناسیون علیه کرونا حداکثر بهره‌مندی داشته باشند و خود را در مقابل این بیماری منحوس واکسینه کنند.
وی با تأکید بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی گفت: علاوه بر تزریق واکسن، شهروندان باید پروتکل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی را رعایت کنند تا ان‌شاءالله زنجیره انتقال ویروس قطع و زندگی عادی مردم بدون دغدغه ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جریان یابد.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
تجلیل     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.سیدعلی.حسینی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >