سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان:
شهدا مبارزه با مواد مخدر، ضامن سلامت جوانان این سرزمین هستند

6 تير 1401
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: شهدا مبارزه با مواد مخدر، ضامن سلامت جوانان این سرزمین هستند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس ایرج زنده بودی در دیدار با خانواده شهدا مبارزه با مواد مخدر که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر صورت گرفت اظهار داشت: راه شهدا مانند چراغی است که روشنی‌بخش آینده ایران اسلامی خواهد بود و سلامت جوانان این سرزمین را ضمانت خواهد کرد.
وی بیان داشت: ایران اسلامی مرهون رشادت‌های جوانانی است که با خون خود خاک پاک این سرزمین را آبیاری کرده‌اند و ضامن سلامت جوانان این سرزمین شدند.
مهندس زنده بودی ادامه داد: سوداگران مرگ همواره سلامت هم‌وطنانمان را نشانه رفته‌اند اما جوانانی از جنس شهادت و از خودگذشتگی سینه سپر کرده‌اند تا کمترین مخاطرات سلامت کشور را تهدید کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تصریح کرد: نام‌گذاری یک هفته با عنوان هفته مبارزه با مواد مخدر در واقع بیانگر اهمیت این موضوع و پرداختن به جنبه‌های مختلف این مهم در تهدید سلامت عمومی بوده است.
مهندس زنده بودی اظهار داشت: وقتی یک جوان در دام مواد مخدر و اعتیاد گرفتار می‌شود نه‌تنها خود را به ورطه نابودی می‌کشاند بلکه با رفتار ضداجتماعی خود، موجب نگرانی جامعه شده و یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های هر اجتماعی یعنی امنیت را به مخاطره می‌اندازد.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: متأسفانه با همه تمهیداتی که اندیشیده می‌شود اما باز شاهد روی آوردن بعضی از افراد به مواد مخدر هستیم، اما نکته‌ای که بسیار باید مورد توجه قرار گیرد نگاه جامعه به این افراد به عنوان بیمار است زیرا اگر نتوانیم این دیدگاه را در جامعه گسترش دهیم قادر به کمک به درمان این افراد نیز نخواهیم بود.

انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دیدار     مواد.مخدر     مهندس.ایرج.زنده‌بودی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   6 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >