سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
خیرین سلامت نقش بسزایی در کمک به تأمین عدالت در سلامت دارند/ گزارش تصویری

7 تير 1401
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: خیرین سلامت می‌توانند نقش بسزایی در تأمین عدالت در سلامت در هر شهرستانی ایفا کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، دکتر قاسم برجوئی فرد در حاشیه بازدید از مراکز خدمات جامع سلامت در تنگستان بیان داشت: خیرین سلامت می‌توانند نقش بسزایی در کمک به تأمین عدالت در سلامت در هر شهرستانی ایفا کنند لذا باید به سمت هدفمند کردن کمک‌های این افراد در جهت نیازهای واقعی هر بخشی پیش رفت.
وی ادامه داد: به‌طورمعمول خیرین سلامت تمایل به افزایش تجهیزات بهداشتی در مناطق مختلف دارند اما باید دیدگاه آنان را به سمت ایجاد زیرساخت‌های بهداشتی سوق داد زیرا به‌مراتب تأمین یک پانسیون مجهز برای حضور یک پزشک از وجود صدها تخت بیمارستانی بدون پزشک، مهم‌تر و کمک‌کننده‌تر خواهد بود.
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اشاره‌ای به پایگاه‌های مراقبت مرزی کرد و اظهار داشت: بروز بیماری کرونا ما را متوجه نقش بسزای پایگاه‌های مراقبت مرزی بهداشت کرد و نشان داد که این پایگاه‌ها می‌توانند نقش بسزایی در شناسایی و پیشگیری از ورود بیماری‌ها به کشور داشته باشند.
دکتر برجوئی فرد در مسیر بازدید خود از تلاش‌های صورت گرفته در جهت احیاء آموزشگاه بهورزی در تنگستان تقدیر کرد و گفت: بهورزان به‌عنوان خط مقدم بهداشت اولین برخورد را در سطح جامعه با مردم دارند، ازاین‌رو آموزش صحیح و مطلوب این افراد تأثیر مستقیمی در ارائه خدمات باکیفیت به مردم خواهد داشت.
دکتر برجوئی فرد تصریح کرد: تأمین و در دسترس قرار دادن خدمات بهداشتی درمانی برای مردم را همواره به‌عنوان یک وظیفه انسانی و سازمانی دنبال خواهیم کرد و امیدواریم که در محقق کردن آنکه حق مسلم مردم است موفق باشیم.
سرپرست معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در مسیر بازدید خود از مرکز خدمات جامع سلامت دلوار، مرکز خدمات جامع سلامت شهید یگانه بنه گز و آموزشگاه بهورزی بازدید کرد.


انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
بازدید     خیرین.سلامت     معاون.بهداشت     دکتر.قاسم.برجوئی‌فرد     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   7 تير 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >