معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
یکی از اولویت‌های تیم مدیریتی دانشگاه پرداخت مطالبات کادر درمان است/ گزارش تصویری

13 آذر 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از اولویت‌های تیم مدیریتی دانشگاه پرداخت مطالبات کادر درمان است.

دکتر احمد یزدان‌پناه در آیین گرامیداشت روز پرستار افزود: ۶۵ میلیارد تومان در ۱۰ ماه گذشته کارانه و اضافه کار کادر پرستاری و درمان پرداخت شده و ۶۳ نفر نیز از شرکتی تبدیل وضعیت شده‌اند.
وی تصریح کرد: کل کادر پرستاری و مامایی ما در دانشگاه ۲۲۰۰ نفر برای پوشش ۱۰۷۲ تخت است، همچنین ۴۰۰ نفر کارشناس فوریت های پزشکی برای پوشش ۵۵ پایگاه و کادر پرستاری و مامایی غیر دانشگاهی نیز ۸۳۰ نفر برای پوشش ۵۱۰ تخت در استان است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان داشت: برای نخستین بار کارانه تعرفه خدمات پرستاری حدود ۹ میلیارد تومان است که به حکم مقام معظم رهبری صادر و از سال جاری اجرایی شد.
دکتر یزدان پناه اظهار داشت: ۹۷۴ پرستار، ۲۳۲ بهیار، ۱۲۶ کمک پرستار، ۱۵۱ کادر اتاق عمل، ۳۰۰ ماما، و ۱۵۴ هوشبری، ۱۱۸ مدیر پرستاری، ۱۰۹ نفر سرپرستار و سوپروایزر در کل استان وجود دارد که در حال ارائه خدمات به هم‌استانی‌ها هستند.
وی افزود: ۱۴ مرکز پرستاری در منزل در استان وجود دارد که امیدواریم با صدور مجوزهایی که توسط معاونت درمان صادر می‌شود این حوزه توسعه یابد زیرا هم به نفع جامعه پرستاری و هم به نفع مردم است و می‌توانند بسیاری از خدمات را در منزل دریافت کنند.
آیین گرامیداشت روز پرستار به همت معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سالن شهید بهشتی دانشگاه برگزار و از پرستاران نمونه کشوری و استانی تقدیر شد.
انتهای پیام: م.ف۱۰۲۴
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
روز.پرستار     معاون.درمان     دکتر.احمد.یزدان‌پناه     معاونت.درمان        

تاریخ بروز رسانی:   13 آذر 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >