مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
نیازمند مشارکت بیشتر خیرین در حوزه سلامت استان بوشهر هستیم/ تقدیر از دستان سخاوتمند خیر حوزه سلامت/ گزارش تصویری

8 بهمن 1401
مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: حضور فعالانه و مشارکت بیشتر خیرین در توسعه خدمات بهداشتی و درمانی استان بوشهر ضرورتی است که به آن نیازمندیم.

دکتر محسن صحرانورد در آئین تجلیل از خیر حوزه سلامت اظهار داشت: نقش‌آفرینی‌های خیرین گران‌قدر در توسعه زیرساخت‌های مختلف اجتماعی استان بوشهر ستودنی است و شایسته است از این ظرفیت در ارتقاء خدمات بخش‌های مختلف حوزه سلامت نیز استفاده شود.
وی ضمن تقدیر از تمامی خیرین حوزه سلامت استان بوشهر گفت: نشست امروز به پاس تقدیر از دستان سخاوتمند حاج دکتر منصور ابو محمد و فرزندش حاج محمدامین منصور است.
دکتر صحرانورد ضمن تأکید بر لزوم حضور خیرین خارج از کشور به‌عنوان یک ظرفیت ارزشمند بیان کرد: با توجه به تمایل چشم‌گیر خیران ایرانی و بومی مقیم خارج از کشور برای عمران و آبادی ایران، باید با برنامه‌ریزی و ارائه راهکار مناسب برای رفع کمبودهای حوزه سلامت، از این ظرفیت و همچنین خیرین داخل کشور بهره‌مند شد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن قدردانی از خدمات چندین ساله و ارزشمند این خیر حوزه سلامت در استان بوشهر گفت: با توجه به بار مراجعات به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس و کمبودهایی که در این مرکز آموزشی درمانی وجود دارد، یکی از راهکارهای مناسب برای ارتقاء و توسعه خدمات آموزشی و درمانی این مرکز حضور و مشارکت خیرین است.
دکتر مرادعلی فولادوند اظهار داشت: محدودیت منابع دولتی بر ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت تشکل‌های مردم‌نهاد و خیرین افزوده است، بنابراین به ایجاد سازوکاری منسجم برای حضور خیرین در حوزه سلامت نیاز داریم.
خیر کویتی و سخاوتمند حاج دکتر منصور ابو محمد نیز گفت: حضور جوانان در تیم مدیریتی در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر یک نعمت است و باید از این نعمت جوانی برای ارائه خدمت به مردم بیش‌ازپیش بهره برد.
وی با مرور خاطرات شیرین خود از انجام امور خیرخواهانه در کشورهای مختلف به‌ویژه ایران، افزود: ما هر آنچه داریم از آن خداوند تبارک‌وتعالی است، اگر خداوند به ما مال و ثروتی می‌‌دهد ما هم باید آن را در کار خیر و برای رفاه مردم به کار ببندیم.
حاج دکتر منصور ابو محمد اظهار داشت: من در طول زندگی خود از فرمایشات امام خمینی (ره) بسیار بهره برده‌ام و الحمدالله تمام خانواده‌ام نیز از ارادتمندان به امام خمینی هستند و با اینکه تمام دنیا را گشته‌ام و در دانشگاه‌های زیادی درس‌خوانده‌ام اما درس‌هایی که از امام خمینی (ره) یاد گرفته‌ام را در هیچ دانشگاهی یاد نگرفته‌ام.
انتهای پیام /م.غ ۱۰۲۳
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     تجلیل     خیر.سلامت     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     دکتر.مرادعلی.فولادوند    
حاج‌.دکتر.منصورابومحمد    

تاریخ بروز رسانی:   8 بهمن 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >