کار ارزشمند شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در آستانه نوروز

27 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیر در آستانه نوروز و عید سعید باستانی با تعدادی از مادران شهدا دیدار و ضمن معاینه و ویزیت رایگان از نزدیک در جریان وضعیت بیماری آن‌ها قرار گرفتند.

عباس آدمیت نسب به همراه دکتر محمدرضا صالحی رئیس بیمارستان امام هادی (ع) شهرستان دیّر در دیداری صمیمی با تعدادی از والدین معظم شهدا شهرستان، ضمن معاینه و ویزیت رایگان این عزیزان به بررسی نیازهای درمانی آنان پرداختند و بر حمایت و رفع مشکلات درمان آنان تأکید کردند.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در این دیدار ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی و ابلاغ سلام ریاست دانشگاه علوم پزشکی به والدین معظم شهدا گفت: رسیدگی به نیازهای درمانی والدین معظم شهدا از امور ارزشمند و مورد تأکید ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بوشهر است و معاینه دوره‌ای و مستمر از این بزرگواران جزء برنامه‌های ویژه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر است.
عباس آدمیت نسب افزود: دیدار با والدین شهدا والامقام، یک وظیفه و توفیق الهی است و این دیدارها همواره توان مضاعفی برای خدمت‌رسانی به مردم و تعالی نظام سلامت به ما می‌بخشد.
رئیس بیمارستان امام هادی (ع) دیّر نیز در این دیدار گفت: بازماندگان شهدا، ذخایر ارزشمند و معنوی این نظام و انقلاب هستند و همه مسئولان باید باافتخار و سربلندی در خدمت‌گزاری به آنان پیش‌قدم شده و ایثار آن‌ها را سرلوحه کار خود قرار دهند.
دکتر محمدرضا صالحی افزود: توسعه و پیشرفت کشور و عزت و اقتدار نظام در سایه جانفشانی شهدای والامقام و از خود گذشتگی آنان حاصل شده است و امروز همه آحاد جامعه مدیون ایثارگری جوانان شایسته‌ای هستند که جان در طبق اخلاص گذاشتند و در میدان نبرد با دشمنان جنگیده و آسمانی شدند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ویزیت.مادران.شهدا     نوروز1402     دیدار     عباس.آدمیت‌نسب     دکتر.محمدرضا.صالحی     شهرستان.دیر    
   

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >