رئیس شبکه بهداشت و درمان جم:
نگاه مثبت پالایشگاه فجر جم به حوزه سلامت / توجه به حوزه بهداشت از هزینه‌های درمان می‌کاهد/ گزارش تصویری

16 ارديبهشت 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم در نشست با مدیرعامل پالایشگاه فجر جم مطرح کرد: پالایشگاه فجر جم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی نگاه مثبتی به حوزه بهداشت و درمان شهرستان جم داشته است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم، احمد قاسمی به مناسبت هفته سلامت و در دیدار با مدیرعامل پالایشگاه گاز فجر جم اظهار داشت: پالایشگاه فجر جم در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی همواره توجه به حوزه سلامت شهرستان داشته است.
قاسمی با اشاره به مساعدت‌های پالایشگاه فجر در حوزه بهداشت شهرستان جم افزود: اهدای دستگاه دی سی شوک و برخی از اقلام آزمایشگاهی و تجهیزاتی به مرکز امام سجاد (ع) ریز بخشی از اقدامات حمایتی پالایشگاه فجر به حوزه بهداشت است.
وی افزود: در سال گذشته آمبولانس مرکز ریز بر اثر سانحه تصادف، از چرخه خارج و در دست تعمیر قرار گرفت که با نگاه مثبت مدیرعامل پالایشگاه فجر، یک دستگاه آمبولانس در مرکز ریز مستقر شده و به مردم بخش ریز خدمت‌رسانی می‌کند.
وی با بیان اینکه بیمارستان توحید جم بار حوزه درمان شهرستان را به دوش کشیده است گفت: پالایشگاه فجر جم در طول سالیان اخیر نسبت به تجهیز، نگهداری و ارتقای تجهیزات بیمارستان توحید اهتمام جدی داشته و در ایام بیماری کرونا نیز شاهد بودیم این مرکز درمانی، نسبت به سایر بیمارستان‌های استان عملکرد مطلوبی را داشت.
قاسمی با تقدیر از همیاری‌ها و مساعدت پالایشگاه فجر جم در راه‌اندازی سالن تجمیعی واکسیناسیون کرونا در شهر جم، بیان کرد: سالن واکسیناسیون واقع در مجموعه ورزشی شهرک توحید یکی از مجهزترین و بهترین سالن‌های تزریق واکسن در سطح استان بود که موجب رضایت‌مندی مراجعین نیز شده بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان جم با تأکید بر اینکه با هزینه در حوزه پیشگیری، از بار سنگین هزینه‌های درمانی کاسته می‌شود افزود: در شهرستان جم با راه‌اندازی مرکز مشاوره تالاسمی، چندین سال است که فرزند مبتلا به تالاسمی ماژور در شهرستان متولد نشده و این در حالی بود که پیش‌ازاین آمار متولدین تالاسمی در جم بالا بوده و خانواده‌ها هزینه‌های زیادی برای درمان فرزندان بیمار خود خرج می‌کردند.
قاسمی خاطرنشان کرد: بخش زیادی از خدمات حوزه بهداشت به‌صورت رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد و خدماتی مانند واکسیناسیون کودکان، مراقبت از زنان باردار، توزیع مکمل‌های دارویی و ... اثرات مثبت خود را سال‌هاست که در بین عموم مردم گذاشته است.
گفتنی است که در این مراسم با حضور فرماندار جم و رئیس شبکه بهداشت و درمان جم از زحمات مدیرعامل فجر جم و خدمات پالایشگاه فجر در ایام بیماری کرونا و کمک به حوزه سلامت شهرستان تقدیر شد.
انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     دیدار     هفته.سلامت     احمد.قاسمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.جم    
پالایشگاه        

تاریخ بروز رسانی:   16 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >