تجلیل از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان فعال عرصه مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر

5 تير 1402
در آیینی از دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به‌عنوان فعال عرصه مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تجلیل شد.

هم‌زمان با پنجم تیرماه روز جهانی مبارزه با مواد مخدر از خانواده شهدا، ایثارگران و فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تجلیل شدند.
در این آئین از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای فعالیت در عرصه مبارزه با مواد مخدر تجلیل به عمل آمد و از دکتر حسن ملکی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اهدای لوحی تقدیر شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تجلیل از فعالان عرصه مبارزه با مواد مخدر، اظهار داشت: استان بوشهر در این عرصه موفق عمل کرده است و در این راستا خدمات ارزنده‌ای از سوی دست‌اندرکاران مبارزه با مواد مخدر و درمان معتادان انجام شده است.
اکبر پورات آرامش و امنیت پایدار جامعه را مدیون ایثارگری شهدای گرانقدر و رزمندگان در عرصه‌های مختلف دانست و تصریح کرد: اهمیت پیشگیری از اعتیاد یکی از برنامه‌های مهم شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر است که طرح‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است.
وی با بیان اینکه در عرصه سوداگران مرگ در استان بوشهر باند سازمان یافته نداریم، گفت: استان بوشهر بیشتر در حوزه ترانزیت مواد مخدر مطرح است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر نیز با گرامیداشت هفته مبارزه با مواد مخدر، تصریح کرد: در این هفته برنامه‌های متنوعی در بخش‌های مختلف و نشست تخصصی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.
راه‌اندازی کانون یاریگران زندگی در روستاها
عقیل خرم‌آبادی برپایی نمایشگاه مبارزه با مواد مخدر را از دیگر برنامه‌ها اعلام و بیان کرد: برای نخستین بار کانون یاریگران زندگی به‌عنوان بازوی اجرایی مبارزه با مواد مخدر در روستاها ایجاد می‌شود.
وی اضافه کرد: اکنون کانون یاری گران زندگی در روستای حوزه شهرستان بوشهر راه‌اندازی شده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ریزی امسال طرح یاریگران زندگی در ۲۰ درصد روستای استان با هدف کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از مصرف مواد مخدر اجرا می‌شود.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تجلیل     مواد.مخدر     معاون.استاندار     اکبر.پورات     عقیل.خرم‌آبادی        

تاریخ بروز رسانی:   5 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >