روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی عنوان برتر روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر را کسب کرد

12 تير 1402
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی عنوان برتر روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر را در دو شاخص ارائه منظم گزارش و فعالیت رسانه‌ای کسب کرد.

در آئینی با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر در بخش‌های مختلف معرفی و تجلیل شدند.
در این آئین از روابط عمومی‌های برتر دستگاه‌های اجرایی استان که در شاخص‌های ارائه منظم گزارش، بروزرسانی سامانه و حضور فعال در فضای مجازی و ارائه خلاقیت در تولید محتوا به جامعه هدف موفق بوده‌اند تجلیل شد.
در این زمینه در شاخص ارائه گزارش، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، دامپزشکی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شاخص بروزرسانی سامانه و حضور فعال در فضای مجازی روابط عمومی ادارات منابع طبیعی، هلال‌احمر و بیمه سلامت برتر شدند.
در بخش شاخص فعالیت رسانه‌ای، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی، آموزش فنی و حرفه‌ای، بهزیستی و در بخش تهیه و انتشار نشریه سازمان صمت، شرکت آب و فاضلاب و راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای حائز رتبه برتر شدند.
همچنین در شاخص ارائه خلاقیت در تولید و ارائه به مخاطب روابط عمومی دستگاه‌های بنیاد مسکن، پارک علم و فناوری خلیج‌فارس و شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر برتر و تجلیل شدند.
در این آئین از سید مجید حسینی مدیر روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تجلیل شد.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
تجلیل     روابط.عمومی.برتر     معاون.استاندار     سیدمجید.حسینی    

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >