در هفته دولت صورت خواهد گرفت؛
آغاز عملیات اجرایی و بهره‌برداری از ۵ واحد بهداشتی و درمانی به ارزش ۱۴۰ میلیارد ریال در تنگستان

24 امرداد 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ۵ واحد بهداشتی و درمانی در هفته دولت در تنگستان عملیات اجرایی آن‌ها آغاز و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، ماه زرافشون رفیعی بیان داشت: در هفته دولت دو پایگاه اورژانس جاده‌ای و سه خانه بهداشت در تنگستان کلنگ زنی و به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: در بخش ساحلی تنگستان خانه بهداشت گورک خورشیدی از محل اعتبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و کمک خیرین سلامت با زیربنای ۸۵ مترمربع و با هزینه ۳۰ میلیارد ریال احداث و تجهیز شده که با افتتاح این خانه بهداشت، هزار و ۸۵۴ نفر از خدمات بهداشتی این خانه بهداشت بهره‌مند خواهند شد.
وی ادامه داد: خانه بهداشت گورک جمال نیز که با اهدای زمین توسط خیر سلامت در سال گذشته احداث آن شروع‌شده بود بااعتبار ۳۰ میلیارد ریال در بخش ساحلی تنگستان در زمینی به مساحت ۸۵ مترمربع افتتاح خواهد شد و ۴۹۶ نفر از خدمات این مرکز استفاده خواهند کرد.
ماه زرافشون رفیعی افزود: خانه بهداشت کری دیگر مرکز بهداشتی خواهد بود که با افتتاح آن ۷۸۳ نفر از خدمات بهداشتی بهره‌مند خواهند شد که این خانه بهداشت نیز به ارزش ۳۰ میلیارد ریال در زمینی به مساحت ۸۵ مترمربع احداث‌شده که در هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان تصریح کرد: در بخش اورژانس شهرستان تنگستان نیز شاهد کلنگ زنی دو پایگاه اورژانس جاده‌ای در آباد و بوالخیر خواهیم بود.
وی ادامه داد: این دو پایگاه اورژانس هرکدام در زمینی به مساحت ۱۲۵ مترمربع و درمجموع باارزش ریالی ۵۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و استانداری بوشهر کلنگ زنی خواهد شد.

 

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

کلمات کلیدی:
آغاز.عملیات.اجرایی     هفته.دولت     ماه‎‌زرافشون.رفیعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >