آمبولانس ویژه دراختیار مردم بخش ارم دشتستان قرار گرفت

1 آبان 1402
مشاور اجرای رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یک دستگاه آمبولانس دارای ICU و NICU در اختیار مردم بخش ارم دشتستان قرار گرفت.

دکتر محسن صحرانورد در آیین اهدای یک دستگاه آمبولانس ویژه به بخش ارم دشتستان با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: یکی از پایه‌های توسعه پایدار هر کشور، شهر و منطقه، عدالت در توسعه زیرساخت‌ها و تجهیزات بخش بهداشت و درمان است.
وی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم کودک کش اسرائیل افزود: بخش ارم شهرستان دشتستان با جمعیتی بالغ‌بر ۱۴ هزار نفر دارای ۳ مرکز خدمات جامع سلامت است.
مشاور اجرای رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در شش‌ماهه اول سال جاری، ۲۰۰ اعزام توسط نیروهای اورژانس جاده‌ای در منطقه ارم به بیمارستان شهید گنجی و شهرهای اطراف و ۹ اعزام بالگرد برای نجات جان بیماران قلبی و زنان باردار پرخطر صورت گرفته است.
دکتر صحرانورد افزود: پیگیری و تقاضای مردم دهرود، تلاش‌ها و پیگیری‌های مجدانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی و نماینده مردم دشتستان و حمایت‌های فرماندار شهرستان منجر به‌اضافه شدن این آمبولانس ویژه شد.
مشاور اجرای رئیس دانشگاه و رئیس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: طی تفاهم‌نامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی یک دستگاه آمبولانس فوتون با تجهیزات کامل دارای ICU و NICU به مبلغ ۴ میلیارد تومان پس از طی تشریفات اداری و پلاک گذاری در اختیار مردم دهرود قرار گرفت.
دکتر صحرانورد اضافه کرد: با اهدای این آمبولانس، تعداد آمبولانس‌ها در بخش ارم به ۳ دستگاه رسیده و روند خدمات‌رسانی به مردم بخش افزایش خواهد یافت.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تشکر از رئیس بنیاد مستضعفان و تمام کسانی که بابت اهدای این آمبولانس همت کردند، در خصوص اقدامات دولت در بخش ارم گفت: کارهایی که در بخش ارم صورت گرفته محصول مطالبه گری دقیق و درست مردم این بخش است و این مطالبه گری در پیگیری‌های ما نیز تأثیرگذار بوده است.
دکتر ابراهیم رضایی افزود: آخرین دستوری که از وزیر بهداشت جهت بهبود شاخص‌های بهداشتی درمانی بخش ارم دشتستان گرفته‌ایم، راجع به رادیولوژی مرکز ارم است که طبق دستور وزیر دو دستگاه، یکی جهت‌بخش ارم و یکی جهت مرکز سعدآباد تأمین خواهد شد.
انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
اهدا.آمبولانس     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     دکتر.ابراهیم.رضایی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   1 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >