اجرای طرح سلامت خانواده، فرصت بی‌نظیر جهت ارتقاء شهر برازجان است

2 آبان 1402
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: اجرای طرح سلامت خانواده، فرصت بی‌نظیر جهت ارتقاء شهر برازجان است.

احمد بنافی در شورای اداری شهرستان دشتستان ضمن معرفی طرح سلامت خانواده (طرح پزشکی خانواده و نظام ارجاع) اظهار داشت: انتخاب شهر برازجان به‌عنوان تنها شهر پایلوت استان بوشهر، فرصتی بی‌نظیر در راستای سلامت مردم و همچنین ارتقاء شهر برازجان است.
وی تصریح کرد: با اجرای این طرح، ۴۰ پایگاه سلامت در سطح شهر برازجان راه‌اندازی می‌شود که به ازای هر ۳ هزار نفر جمعیت، یک مراقب سلامت و یک ماما خدمات را ارائه خواهند داد.
بنافی افزود: این طرح، بسیار ارزشمند است، به‌گونه‌ای که در این طرح پیگیری بیماری‌های غیر واگیر، غربالگری بیماری‌های صعب‌العلاج به‌صورت رایگان انجام می‌شود و همچنین قرار دادن افراد در روند صحیح درمان آن هم به صورتی که کمترین هزینه‌ها از جیب مردم پرداخت شود، از دیگر مزایای این طرح است.
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: کلیه دستگاه‌های اجرایی ضمن پشتیبانی کامل از شبکه بهداشت و درمان جهت اجرای طرح، مکان‌های بلااستفاده خود را در قالب قرارداد جهت ایجاد پایگاه‌های جدید در اختیار شبکه بهداشت و درمان شهرستان قرار دهند.
بنافی افزود: استفاده از ظرفیت کلیه دستگاه‌ها، جهت انعکاس رسانه‌ای خوب موضوع و تبیین افکار عمومی مردم این طرح اقدام کنند.

کلمات کلیدی:
شورای.اداری     فرماندار     احمد.بنافی     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   2 آبان 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >