رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
شعب ویژه دادیاری جهت پرونده‌های بهداشتی تعیین می‌شود

23 بهمن 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از تعیین شعبه دادیاری جهت تسریع در پیگیری تخلفات پرونده‌های بهداشتی در دادستانی خبر داد.

دکتر ماریا خویشدوست در نشست با دادستان شهرستان دشتستان گفت: این نشست با هدف بررسی مشکلات بهداشتی شهرستان و ارائه راه‌کارهایی جهت تعامل بهتر و مؤثرتر با سیستم قضایی برگزارشده است.
دکتر خویشدوست ضمن اشاره به حمایت همیشگی سیستم قضایی شهرستان از حوزه بهداشت، بیان کرد: شبکه بهداشت و درمان به پشتوانه حمایت همه جانبه سیستم قضایی در راستای ارتقاء شاخص‌های بهداشتی شهرستان همواره حضور جدی داشته است.
 وی تصریح کرد: پیگیری جدی پرونده‌های مربوط به تخلفات بهداشتی در برخی مواقع، سیستم بهداشتی را ناگزیر به ارجاع پرونده‌ها به سیستم قضایی می‌نماید که برخورد قاطع سیستم قضایی می‌تواند مانع جدی تکرار تخلف شود.
دکتر خویشدوست افزود: معرفی و صدور کارت ضابطین قضایی جهت بازرسین این شبکه در صورت امکان، یکی از راهکارهای مؤثر در کنترل و نظارت بهتر است.
دادستان شهرستان دشتستان نیز ضمن تقدیر از عملکرد خوب شبکه بهداشت و درمان، حمایت جدی خود را از بازرسین بهداشت در راستای ارتقا سلامت جامعه را اعلام نمود.
عباس رستگار ضمن تأکید بر پیگیری ویژه، با دقت و سرعت پرونده‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: شعبه ویژه دادیاری جهت تسریع در پیگیری تخلفات بهداشتی به‌زودی در دادستانی تعیین خواهد شد.
 دادستان شهرستان دشتستان تصریح کرد: تعامل و برگزاری نشست‌های تخصصی بررسی و ارائه راه‌کار در مسائل بهداشتی بین مسئولین حوزه بهداشت و سیستم قضایی را ه گشا خواهد بود.

انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     دادستان     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1402

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >