بازدید کارشناسان اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت از هنرستان بهیاری برازجان

25 اسفند 1402
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از بازدید کارشناسان اداره کل آموزش مداوم وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی از هنرستان بهیاری برازجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر ماریا خویشدوست در حاشیه این بازدید گفت: در حال حاضر ۵۰ دانش‌آموز در هنرستان کاردانش بهیاری برازجان در حال تحصیل هستند.
دکتر خویشدوست افزود: آموزشگاه بهیاری از سال ۱۳۵۳ فعالیت خود را در استان بوشهر آغاز کرد ه است و از بدو تأسیس تاکنون، ۷۳۴ بهیار آموزش‌های لازم را زیر نظر مربیان مجرب فرا گرفته‌اند و فارغ‌التحصیل شده‌اند.
وی تصریح کرد: بهیاران فارغ‌التحصیل در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی، پایگاه‌های اورژانس شهری و جاده‌ای، مراکز بهداشتی شهری و روستایی، بهداری زندان، بیمارستان‌ها و درمانگاه‌های شرکت نفت و تأمین اجتماعی مشغول به کار می‌باشند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: دریافت مجوز استخدام جهت ردیف‌های خالی موردنیاز آموزشگاه، تسهیل ادامه تحصیل فارغ‌التحصیلان بهیاری، حفظ و بازگشت ردیف‌های استخدامی بهیار در بیمارستان‌ها در حال انجام است.
فرماندار دشتستان نیز با اشاره به‌ضرورت افزایش جذب بهیار در استان بوشهر گفت: در جهت تأمین ساختمان موردنیاز برای تحصیل و رفع مشکلات بهیاران همکاری‌های لازم را انجام خواهیم داد.
احمد بنافی افزود: پرداخت حق‌التدریس دبیران دروس عمومی از طریق اداره آموزش‌وپرورش با توجه به توافقنامه فی‌مابین وزارت خانه‌ها در دست اقدام است.
وی تصریح کرد: در شورای آموزش‌وپرورش، مشکلات هنرستان بهیاری برازجان مانند نامناسب بودن فضای فیزیکی و تأمین مربیان دروس عمومی مطرح گردد.
فرماندار دشتستان خاطرنشان کرد: در سال جدید، از طریق کمیته برنامه‌وبودجه از قسمت اعتبارات تملک و دارایی ساخت هنرستان شبانه‌روزی بهیاری پسرانه دشتستان اقدام خواهد شد.

انتهای پیام / ز.ح ۳۰۳۱
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهیم

کلمات کلیدی:
بازدید     آموزشگاه.بهورزی     دکتر.ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   27 اسفند 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >