معدوم‌سازی


20 فروردين 1403
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان: ۳ هزار و ۵۰۰ بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی انجام گرفته است/ معدوم‌سازی هزار کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: از اجرای طرح بسیج سلامت نوروزی تاکنون بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ بازرسی از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی و همچنین سامانه‌های آب‌رسانی انجام گرفته است.

 

15 آذر 1402
۶۰۰۰ قوطی نوشیدنی فاقد تاریخ‌مصرف در شهرستان عسلویه معدوم‌سازی شد
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از معدوم‌سازی ۶ هزار قوطی نوشیدنی فاقد تاریخ‌مصرف در این شهرستان خبر داد.

 

18 امرداد 1396
جمع‌آوری و معدوم‌سازی بیش از یکهزارو 300 لیتر مواد لبنی فاسد و تاریخ گذشته در دشتستان
کارشناس مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از کشف، ضبط و معدوم‌سازی بیش از یکهزارو 300 لیتر مواد لبنی فاسد و تاریخ گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

18 اسفند 1395
در راستای تأمین سلامت شهروندان: طرح ضربتی جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در کنگان اجرا شد
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: طرح ضربتی جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در کنگان اجرا و بیش از 150 کیلوگرم مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان جمع‌آوری و معدوم شد.

 

9 بهمن 1395
در راستای تأمین سلامت شهروندان؛ طرح ضربتی جمع‌آوری و معدوم‌سازی روغن‌زیتون پوماس در بوشهر اجرا شد
در راستای ممنوعیت عرضه توزیع و فروش گسترده روغن‌های زیتون پوماس، طرح ضربتی معدوم‌سازی توسط بازرسین بهداشت محیط مرکز بهداشت بوشهر اجرا شد.

 

1 تير 1395
کشف و معدوم‌سازی بیش از 200 کیلوگرم زولبیا و بامیه در کارگاه‌های غیرمجاز در شهرستان دشتستان
با تشدید نظارت بازرسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در ماه مبارک رمضان، تعدادی از کارگاه‌های غیرمجاز تهیه زولبیا و بامیه در این شهرستان شناسایی و بیش از 200 کیلوگرم زولبیا و بامیه غیرمجاز کشف و معدوم شد.

 
 
 
< >