کلثوم.سلیمانی


24 مهر 1402
کارشناس شبکه بهداشت و درمان تنگستان: افسردگی به هر دلیلی اتفاق افتاده باشد قابل‌درمان است
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: افسردگی بدون در نظر گرفتن هر علتی قابل‌درمان بوده و نیاز است درصورتی‌که فردی متوجه بیماری خود شد برای دریافت روش درمانی مناسب به متخصص اعصاب و روان مراجعه کند.

 

17 دی 1397
کارشناس روان شبکه بهداشت و درمان تنگستان: دوستان ناباب از مهم‌ترین گروه‌های تأثیرگذار در کشیده شدن جوانان به مواد مخدر هستند
کارشناس روان شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: دوستان از مهم‌ترین گروه‌های تأثیرگذار در کشیده شدن جوانان به مواد مخدر هستند و خانواده‌ها با نظارت بیشتر بر ارتباطات فرزندانشان می‌توانند به دور شدن فرزندانشان از معضل اعتیاد کمک کنند.

 

2 مهر 1397
چگونه ترس کودکمان از مدرسه را از بین ببریم
اغلب بچه‌ها از معلم و مدرسه می‌ترسند یا ناراحت جدا شدن از والدینشان می‌باشند، برای غلبه بر این احساس‌ها در آن‌ها این مطلب را بخوانید.

 

14 امرداد 1397
مسئول واحد بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان تنگستان: در صورت مشاهده هرگونه اختلالات روحی روانی به روانشناس مراجعه کنید
مسئول واحد بهداشت روان شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: مسایل روحی و روانی کوچک اگر به‌موقع رسیدگی نشوند در آینده ممکن است به یک مشکل روانی بزرگ تبدیل شوند بنابراین در صورت مشاهده هرگونه اختلالات روحی روانی به روانشناس مراجعه کنید.

 

11 تير 1397
برپایی نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد در شهرستان تنگستان
مسئول سلامت روان و اعتیاد شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان از برپایی نمایشگاه نوین پیشگیری از اعتیاد در شهرستان تنگستان خبر داد.

 

3 دی 1396
کارشناس مسئول سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان: خود مراقبتی روانی از مؤلفه‌های اصلی سلامت جامعه است
کارشناس مسئول سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: خود مراقبتی روانی از مؤلفه‌های اصلی سلامت در جامعه است که نباید مورد غفلت واقع شود.

 

15 آبان 1395
سلامت روان جامعه در گرو ارتقای خودمراقبتی و کمک‌های اولیه روان‌شناختی
کارشناس سلامت روان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: سرمایه‌گذاری بر ارتقای خودمراقبتی روانی و کمک‌های اولیه روان‌شناختی در لایه‌های جامعه از مؤلفه‌های اصلی سلامت است و نباید مورد غفلت واقع شود.

 
 
 
< >