معاون بهداشتی و کارکنان بهداشت و درمان تنگستان با سالمندان بازنشسته این شبکه دیدار کردند

21 مهر 1397
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان به همراه تعدادی از کارکنان این شبکه به مناسبت هفته سالمند و در جهت تکریم و ارج نهادن به زحمات آنان با حضور در منزل کارکنان سالمند بازنشسته شبکه بهداشت و درمان تنگستان از آنان عیادت کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان در این دیدار که در فضایی صمیمی صورت گرفت گفت : سالمندی برهه‌ای از زندگی است که فرد نیاز به توجه عاطفی بیشتری دارد و از خانواده‌های آنان خواست که به‌هیچ‌وجه و تحت هیچ شرایطی ، ایجاد محیطی صمیمی و پرنشاط را با حضور خود در کنار سالمندان از آنان دریغ نکنند.
طیبه سپهری تصریح کرد : تلاش‌ها و ازخودگذشتگی کارکنان بازنشسته بهداشت و درمان هیچ‌گاه از ذهن مردم نخواهد رفت و هنوز نیز مردم در مجالس و محافل با کلام خود از آنان تقدیر و تشکر می‌کنند.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان خاطرنشان کرد : اگر امروز تغییر و تحولی در شاخص‌های بهداشتی و دیدگاه گذشته مردم در بحث بهداشت و درمان حاصل‌شده است مطمئناً نتیجه و ثمره صرف جوانی افرادی است که امروز به مرحله سالمندی رسیده‌اند و نیازاست جامعه و مردم به‌پاس ازخودگذشتگی آنان توجه بیشتری به آنان کنند.
گفتنی است طیبه سپهری معاون بهداشتی به همراه لیلا حسن عالی مسئول واحد سلامت خانواده و حدیث رشیدی کارشناس بهداشت خانواده شبکه بهداشت و درمان تنگستان با سالمندان بازنشسته شبکه بهداشت و درمان تنگستان دیدار و از آنان عیادت کردند.
انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.