توسط امام جمعه موقت عالیشهر صورت گرفت؛ تجلیل از پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر به مناسبت روز پرستار

24 دی 1397
به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار توسط امام جمعه موقت عالیشهر از پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر؛ حجت‌الاسلام احمد بحرانی‌راد افزود: پرستاران نماد صبر و استقامت در جامعه بوده و حضرت زینب (س) الگویی ماندگار و سرمشقی مناسب برای زنان مسلمان ایرانی است.
 وی با بیان اینکه منش و رفتار حضرت زینب (س) الگوی ماندگار و سرلوحه خدمت پرستاران است تصریح کرد: امروزه قشر پرستار، منش و رفتار این بانوی بزرگ را سرلوحه خدمت خود قرار داده و تجلیل از این قشر و قدرشناسی زحمات شبانه‌روزی آنان برای همه ما رسالتی انسانی و اسلامی است.
امام جمعه موقت عالیشهر افزود: تلاش و مجاهدت‌های این عزیزان در مراکز درمانی مطمئناً در درگاه حق‌تعالی مانند عبادت موردقبول بوده و امید است توانسته باشیم گوشه‌ای از زحمات آنان را جبران کنیم.
سرپرست مرکز خدمات جامع سلامت عالیشهر گفت: یکی از برجسته‌ترین خدمات دولت تدبیر و امید، طرح تحول نظام سلامت بوده که موجبات رضایت‌مندی مردم  قدرشناس را در سراسر کشور را فراهم کرده است، بنابراین اگر امروز رضایتمندی در سطح کشور در حوزه سلامت مشهود است حاصل تلاش‌های شبانه‌روزی قشر پرستار در خدمت به بیماران و مراجعین است.
سید احمد هاشمی خاطرنشان کرد: بنا به درخواست ستاد نماز جمعه عالیشهر پس از برگزاری ایستگاه سلامت جهت خواهران و برادران در آن مکان، امام جمعه عالیشهر از زحمات پرستاران مرکز خدمات جامع سلامت با اهدا لوح تقدیر کرد.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.