رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر: روزانه حدود ۴۰۰ نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند

4 امرداد 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: روزانه حدود ۴۰۰ نفر در شهرستان دیّر واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

احمد آخوندی گفت: از زمان اجرای طرح واکسیناسیون تاکنون بیش از ۵۵۰۰ دوز واکسن کرونا به افراد بالای ۵۰ سال در شهرستان دیّر تزریق‌شده است و این روند در حال انجام است.
وی افزود: با تعریف گروه‌های سنی جدید و افزایش جمعیت هدف برنامه، روند واکسیناسیون افزایشی شده و روزانه حدود ۴۰۰ نفر در این شهرستان واکسن کرونا دریافت می‌کنند.
آخوندی اضافه کرد: به منظور دسترسی آسان شهروندان برای تزریق واکسن کرونا در هر شهر یک مرکز واکسیناسیون کرونا راه‌اندازی و تیم‌های مراقبتی تشکیل شده است.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با تأکید بر مشارکت همگانی در کنترل ویروس کرونا گفت: امید است با اجرای دقیق و هدفمند واکسیناسیون شاهد اجرای بهینه این طرح با مشارکت و همراهی همه گروه‌های اجتماعی باشیم و ضمن مشارکت در انجام واکسیناسیون، شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی به‌طور جدی توسط شهروندان رعایت شود.
آخوندی با اشاره به بهره‌گیری از تمام ظرفیت‌ها و مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برای پوشش واکسیناسیون در سطح شهرستان، گفت: یافته‌های علمی نشان داده است که تزریق واکسن کرونا در ۱۰۰ درصد موارد از مرگ‌های کرونایی پیشگیری می‌کند.

انتهای پیام/ ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.