رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه: خدمت‌های بی‌بدیل بهورزان، همانند دفاع سربازان در جبهه‌های دفاع مقدس بوده است

7 مهر 1400
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: خدمت‌های بی‌بدیل بهورزان، همانند دفاع سربازان در جبهه‌های دفاع مقدس بوده است.

جاسم زارعی اضافه کرد: با شروع پاندمی کووید ۱۹ در کشور، بهورزان با تمام وجود و کمترین توقع به کمک مردم در غربالگری اولیه، رهگیری، آموزشی، قرنطینه در قالب طرح شهید سلیمانی تا واکسیناسیون عمومی، جمعیت تحت پوشش شتافته‌اند.
زارعی اظهار داشت: با شروع واکسیناسیون عمومی، در قالب دهگردشی در روستاهای شهرستان، بهورزان با تلاش مضاعف در واکسیناسیون حداکثری مشارکت فعال، تاکنون ۶۳ هزار و ۱۳۰ دوز واکسن تزریق شده است که از این مقدار ۴۵ هزار و ۸۳۵ دوز در نوبت اول و ۱۷ هزار و ۲۶۴ دوز نوبت دوم بوده است.
وی تصریح کرد: از مجموع واکسن‌های تزریق شده ۲۲ هزار و ۸۵۶ دوز مربوط به جامعه بومی و ۴۰ هزار و ۲۷۳ دوز مربوط به صنایع مستقر در شهرستان است.
زارعی در ادامه بیان داشت: شهرستان عسلویه دارای ۱۶ خانه بهداشت و ۳ پایگاه سلامت است که با ۳۴ بهورز و ۳ مراقب سلامت زیر نظر مراکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی اداره می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، به مناسبت هفته دفاع مقدس، با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار عسلویه و تیم مدیریت شبکه بهداشت و درمان از بهورزان شهرستان عسلویه تجلیل شد.

انتهای پیام/ م.ک ۳۰۹۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.