معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان کنگان: نهادینه شدن رعایت مسائل بهداشتی تنها با فرهنگ‌سازی و آموزش در جامعه امکان‌پذیر است

19 ارديبهشت 1401
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: نهادینه شدن رعایت مسائل بهداشتی تنها با فرهنگ‌سازی و آموزش در جامعه امکان‌پذیر است.

فاطمه آهو خوش در حاشیه مراسم پاکسازی ساحل کنگان به مناسب هفته سلامت در گفتوگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان این شهرستان گفت: انجام این حرکت فرهنگی موجب بالا بردن مشارکت عمومی در جامعه و انجام کار گروهی و گسترش فرهنگ فعالیت‌های جمعی و پاکیزه نگه‌داشتن اماکن عمومی می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان با تأکید بر تداوم برنامه پاک‌سازی ساحل در طول سال بیان کرد: بیشتر مردم این شهر و کسانی که از دیگر نقاط به شهر کنگان می‌آیند، اوقات فراغتشان را در ساحل می‌گذرانند و بی‌شک تکرار چنین برنامه‌هایی سبب نهادینه شدن فرهنگ آن در خانواده‌ها می‌شود.
به مناسبت هفته سلامت فعالان اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد زیست‌محیطی، امدادگران هلال‌احمر و دیگر علاقه‌مندان محیط‌زیست، زباله‌هایی که در ساحل شهر کنگان روستای تمبک رهاشده بود را جمع‌آوری کردند.


انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.