امام‌جمعه دیلم: مردم شهرستان دیلم اعتقاد بالایی به کادر بهداشت و درمان شهر خود دارند

24 خرداد 1401
امام‌جمعه شهرستان دیلم گفت: مردم شهرستان دیلم اعتقاد بالایی به کادر بهداشت و درمان شهر خود دارند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، حجت‌الاسلام محمود اسدی در دیداری صمیمی با سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان بیان کرد: امید است که همچنان به بهترین نحو خدمات‌رسانی به مردم صورت پذیرد.
دکتر اسدی افزود: نوع خدمات حوزه سلامت ارتباط مستقیم با جسم و روح مردم جامعه دارد که خداوند این وظیفه خطیر را به کادر بهداشت و درمان محول کرده است.
وی با اشاره به اینکه مردم دیلم اعتقاد بالایی به کادر بهداشت و درمان شهر خود دارند، اظهار داشت: چند سالی می‌شود که خیرین نیکوکار بومی، بیش‌ازپیش در حوزه سلامت پای‌کار هستند و از لحاظ زیرساختی و تجهیزاتی خدمات شایانی را در حق مردم شهر خود ارائه داده‌اند.
امام‌جمعه دیلم ضمن تأکید بر توجه ویژه و تکریم خیرین حوزه سلامت اضافه کرد: این نوع نگاه به حوزه سلامت از جانب خیرین گران‌قدرمان، اعتقاد به کادر بهداشت و درمان و دغدغهمندی جهت ارائه خدمات مطلوب به همشهریان خود را می‌رساند.
حجت‌الاسلام اسدی گفت: نیروهای توانمندی در مجموعه بهداشت و درمان دیلم فعال هستند که در مقابله با کرونا، هم در امر پیشگیری و هم درمان، تلاش شبانه‌روزی داشته و رسیدگی به مشکلات این مجاهدان و تحقق مطالبات آنان، لازم است سرلوحه کار باشد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز عنوان کرد: اولویت کاری ما، ارائه خدمات مطلوب به مردم و نهایتاً جلب رضایت عموم است.
مهندس هادی جوانبخت افزود: نرخ رشد جمعیت در کشور یکی از مهم‌ترین مسائل امروز و از دغدغه وزارت بهداشت نیز است.
وی ضمن اشاره به اینکه به یاری مسئولین شهرستان جهت فرهنگ‌سازی مناسب و آگاهی بخشی مردم در راستای بهبود نرخ رشد جمعیت نیازمندیم، مطرح کرد: کاهش نرخ رشد جمعیت، نگرانی‌هایی را نسبت به آینده به وجود می‌آورد که جا دارد جهت بهبود وضعیت فعلی نهایت تلاش صورت پذیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم به همراه معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان در هفته اول کاری خود، با امام‌جمعه شهرستان دیلم دیدار کردند.
انتهای پیام/ م.ب-6030

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.