معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: حفظ جان و سلامت هم استانی‌ها در مواجهه با پیک هفتم کرونا اولویت ماست/ گزارش تصویری

16 امرداد 1401
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بازدید از بخش بستری بیماران کرونایی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر گفت: حفظ جان و سلامت هم استانی‌های عزیز در مواجهه با پیک هفتم کرونا اولویت ما است.

دکتر احمد یزدان‌ پناه که به‌منظور بررسی وضعیت خدمت‌رسانی به بیماران بستری کرونایی از این مرکز بازدید کرده گفت: با توجه به شروع پیک هفتم  کرونا در استان بوشهر، همه بیمارستان‌ها با تمامی امکانات در حال خدمت‌رسانی به بیماران هستند.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۰۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند تصریح کرد: با توجه به اینکه آمار مراجعین سرپایی و بستری در استان در حال افزایش بوده و در حال حاضر ۱۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند اما نحوه خدمت‌رسانی به بیماران مطلوب است.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تاکید کرد: بیشترین آمار بستری‌ها مربوط به افراد مسن و دارای بیماری زمینه‌ای است که نیاز است در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به تزریق دُز یادآور واکسن خود اقدام کنند.
دکتر یزدان پناه ضمن تقدیر از کارکنان حوزه سلامت استان بیان داشت: با توجه به حضور مردم در مراسم عزاداری‌های محرم و صفر از هم استانی‌های عزیز خواهشمندیم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و زدن ماسک ما را در کنترل موج هفتم کرونا یاری کرده تا با کمترین تعداد بستری و فوتی بتوانیم این بیماری را کنترل کنیم.
رییس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، مدیر دفتر پرستاری دانشگاه، مسئول اداره نظارت و کارشناسان معاونت درمان در این بازدید دکتر یزدان پناه را همراهی کردند.
انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.