رئیس شبکه بهداشت و درمان گناوه: آشنایی و دیدار با خانواده شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوانان می‌شود

1 آذر 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: آشنایی و دیدار با خانواده شهدا موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جوانان می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر عصمت حیدری در این دیدار اظهار داشت: باید این دیدارها برای ترویج هر چه‌بهتر فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت بیشتر شود.
مهدی مرکبی مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن بیان خاطراتی از دیدارهای قبلی با خانواده‌های شهدای دانشگاه، از اجرای چنین برنامه‌هایی تشکر و قدردانی کرد و خواستار پررنگ‌تر شدن این برنامه‌ها شد.
حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول امور خیرین و سازمان‌های مردم‌نهاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: در شرایط فعلی کشور برهم زدن نظم جامعه فقط باعث به خطر افتادن امنیت مردم می‌شود، این امنیت به پشتوانه خون همین شهیدان به‌دست‌آمده و نباید با رفتارهای غلط آن را در معرض خطر قرار دهیم.
در این دیدار مهدی مرکبی مشاور رئیس دانشگاه و مسئول هماهنگی امور ایثارگران دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، حجت‌الاسلام محمود عبدالهی مسئول امور خیرین و سازمان‌های مردم‌نهاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و نظیر محمدی فرمانده سپاه بخش ریگ نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/م.ن 3080

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.