رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان: باید به سمت فرزند آوری و جوانی جمعیت گام برداریم

8 اسفند 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان تنگستان گفت: ما نسبت به آینده کشور مسئول هستیم و باید به سمت فرزند آوری و گسترش این فرهنگ گام برداریم تا پویائی و شادابی کشور را در آینده شاهد باشیم.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان ماه زرافشون رفیعی در دیدار با دانش آموزان در تنگستان با تأکید بر نیاز کشور به جوانی جمعیت به تبیین پویش «ایران، جوان بمان» پرداخت و اظهار داشت: جمعیت به‌عنوان یکی از مؤلفه‌های مهم در هر کشور نقش مؤثری در آینده هر کشور دارد.
وی ادامه داد: جمعیت امروز کشور در مسیر کاهش جمعیت جوان در حال حرکت است و نیاز است با آگاهی بخشی نقش جمعیت جوان بیش‌ازپیش به جامعه گوشزد شود.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان تنگستان تأکید کرد: فرزند آوری در نهایت به افزایش جمعیت جوان و در بالاترین نگاه به عدم وابستگی کشور منتهی خواهد شد.
رفیعی بیان داشت: باید بخش این جامعه به دست جوانان این مرز و بوم اداره شود و این اتفاق درصورتی‌که نگاه خود را به‌سوی ازدیاد جمعیت جوان و فرزند آوری نچرخانیم به‌هیچ‌وجه اتفاق نخواهد افتاد.
مقام مسئول بهداشت و درمان در تنگستان گفت: جشنواره‌ای با نام «ایران، جوان بمان» برای دانش آموزان و به‌صورت استانی و با هدف کمک به فرهنگ فرزند آوری و جوانی جمعیت در حال اجراست.
جشنواره دانش‌آموزی استانی با نام ایران، جوان بمان در سطح مدارس استان در زمینه‌های نقاشی، عکس، پوستر، موشن گرافیک، شعر، داستان کوتاه و دل نوشته در حال اجرا است که دانش آموزان علاقه‌مند می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی health.bpums.ac.ir از نحوه شرکت و ارسال آثار به جشنواره مطلع شوند.

انتهای پیام/ ن.ا 3010

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.