رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: ۱۲۰ میلیارد ریال پروژه بهداشتی و درمانی در تنگستان هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد

10 اسفند 1401
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ۱۲۰ میلیارد ریال پروژه بهداشتی و درمانی در تنگستان هم‌زمان با سفر رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان، دکتر حسن ملکی زاده بیان داشت: یکی از مشکلات عدیده مراکز بهداشتی درمانی جهت استقرار پزشکان، نبود پانسیون پزشک است که با بهره‌برداری از پانسیون دو واحدی پزشکان مرکز شهید رجائی اهرم به ارزش ۲۰میلیارد ریال و با زیربنای ۱۶۰مترمربع این موضوع در این مرکز خدمات جامع سلامت مرتفع خواهد شد.
وی تصریح کرد: برای تکمیل و تجهیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم شامل ارتقا پست برق، دستگاه OPG، سونوگرافی، سل کانتر و پکیچ فاضلاب ۱۰۰میلیارد ریال هزینه شده است.
دکتر ملکی زاده تصریح کرد: توجه به مسائل بهداشتی همواره از اولویت‌های دانشگاه علوم پزشکی بوده و شعار پیشگیری بهتر از درمان است را به‌عنوان خط‌مشی و یک مسیر راهبری دنبال می‌کند، لذا ساخت مرکز خدمات جامع سلامت شهری مسکن مهر اهرم را با هزینه ۱۸میلیارد ریال شروع و در آینده‌ای نزدیک به بهره‌برداری خواهد رساند.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.