با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی انجام گرفت؛ افتتاح پروژه نوسازی و بهسازی شده مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه در دشتستان

28 اسفند 1401
با حضور معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مسئولین شهرستان دشتستان، پروژه عمرانی بهسازی و نوسازی شده مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: توسعه و بهسازی فضای فیزیکی مراکز خدمات جامع سلامت به دلیل ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم یکی از اولویت‌های مهم این دانشگاه است و توسعه و بهسازی مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه نیز در همین راستا انجام گرفته است.
دکتر قاسم برجویی فرد تصریح کرد: بهسازی و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت شبانه‌روزی وحدتیه در جهت افزایش و ارتقای زیرساخت‌های حوزه سلامت و خدمات بیشتر به مردم توسط دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و تلاش مسئولین شبکه بهداشت و درمان دشتستان انجام گرفته است
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بیان کرد: بهسازی و نوسازی مرکز خدمات جامع سلامت وحدتیه بااعتباری در حدود ۲۰ میلیارد ریال و به مدت ۳ ماه انجام گرفته است.
این مقام مسئول اظهار کرد: در این مرکز واحدهایی مانند پزشک، بخش بستری سرپایی، آزمایشگاه، دندانپزشکی، داروخانه، بهداشت محیط، مامایی، مراقب سلامت مرد و زن، هیپوتیروییدی نوزادان فعالیت دارند و به مردم شهر وحدتیه خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند.
گفتنی است، در این مراسم فرماندار دشتستان، نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر، امام‌جمعه شهر وحدتیه و رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان حضور داشتند و با اهدای گل از کارکنان این مرکز تقدیر به عمل آوردند.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.