رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر: قوه قضائیه نقشی بی‌بدیل در پاسداری از سلامت اجتماعی دارد

5 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: قوه قضائیه نقشی بی‌بدیل در تأمین و صیانت از سلامت اجتماعی دارد.

عباس آدمیت نسب در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان دیّر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و تبریک هفته قوه قضاییه گفت: قوه قضاییه به‌عنوان یکی از ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی، نقشی بی‌بدیل در پاسداری از سلامت اجتماعی، کرامت انسانی، ارزش‌ها و آزادی‌های مشروع شهروندان ایفا نموده است.
وی با بیان اینکه از مهم‌ترین انتظارات مردم از قوه قضاییه، تأمین سلامت اجتماعی و برقراری امنیت و عدالت در جامعه است، گفت: قوه قضائیه در راستای اجرای عدالت در این چند دهه از پیروزی انقلاب اسلامی، یاران بسیاری را تقدیم انقلاب و تحقق حکومت عادلانه اسلامی نموده است که شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یارانش، گواهی روشن بر این مدعاست.
وی اضافه کرد: اجرای عدالت و تأمین امنیت، از چنان اهمیتی برخوردار است که باید آن را معیار مدنیت و پیش‌نیاز هرگونه توسعه و مایه قوام و دوام جامعه قلمداد نمود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به همکاری دادگستری و دادستان شهرستان با مجموعه شبکه بهداشت و درمان گفت: پرسنل این شبکه تمام تلاش خود را در راستای کاهش مشکلات بهداشتی درمانی و رضایتمندی مردم و تأمین حقوق عامه بکار می‌بندند.
آدمیت نسب تصریح کرد: با توجه به مشکلات بهداشتی شهرستان لازم است همه ادارات و ارگان‌ها در حیطه وظایف خود با شبکه بهداشت و درمان همکاری و هماهنگی لازم را داشته تا بتوانیم برای حل مشکلات قدم‌های مناسب و برنامه‌ریزی‌شده برداریم.
رئیس دادگستری شهرستان دیّر نیز ضمن تقدیر از زحمات پرسنل شبکه بهداشت و درمان گفت: جان‌فشانی پرسنل بهداشت و درمان در تأمین سلامت جامعه به‌ویژه در دوران شیوع کرونا بر کسی پوشیده نیست و اهمیت تلاش و فعالیت این عزیزان در دوران شیوع کرونا بیش‌ازپیش نمایان شد.
عیسی نوشاد با اشاره به تشکیل دبیرخانه کمیته صیانت از حقوق عامه در شهرستان دیّر گفت: سلامتی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های جامعه است و تلاش می‌شود با همکاری و کمک به رفع چالش‌های حوزه بهداشت و درمان، بستر مناسبی برای ارائه خدمت و رضایت‌مندی مردم فراهم شود.
وی افزود: انتظار می‌رود دستگاه‌های اجرای و ادارات نسبت به مصوبات کمیته به‌موقع پاسخگو و در این زمینه همکاری داشته باشند.
انتهای پیام / ح.ن ۳۰۵۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.