رئیس شبکه بهداشت و درمان جم؛ نگاه ویژه دستگاه قضا به حوزه سلامت شهرستان جم ستودنی است

5 تير 1402
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: برخورد با متخلفین حوزه بهداشت و درمان یکی از دغدغه‌های اصلی وزارت بهداشت است که خوشبختانه دستگاه قضا در شهرستان جم در این زمینه با نگاه ویژه‌ای در کنار حوزه سلامت قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ احمد قاسمی در دیدار با رئیس دادگستری شهرستان جم، ضمن تبریک هفته قوه قضاییه اظهار داشت: دستگاه قضا به‌عنوان یکی از ارکان مهم کشور، نقش بی‌بدیلی در تحقق ارزش‌ها و کرامت‌های انسانی داشته و در راستای اجرای عدالت نیز شهدایی نظیر شهید بهشتی و ۷۲ تن از یارانش را تقدیم این انقلاب کرده است.
قاسمی با بیان اینکه دستگاه قضا همواره حامی حوزه سلامت بوده است افزود: برخورد با متخلفین حوزه بهداشت و درمان و افرادی که سلامت عمومی مردم را به خطر می‌اندازند یکی از دغدغه‌های اصلی وزارت بهداشت است که خوشبختانه دستگاه قضا در شهرستان جم در این زمینه با نگاه ویژه‌ای در کنار حوزه سلامت قرار دارد.
وی افزود: تعطیلی صنوف متخلف، برخورد با مراکز درمانی غیرمجاز و رسیدگی به شکایت مردم در حوزه بهداشت عمومی از مهم‌ترین اقداماتی است که با همکاری و مساعدت دستگاه قضایی شهرستان اجرا می‌شود.
رئیس دادگستری شهرستان جم با اشاره به اینکه زحمات کادر سلامت در ایام کرونا هیچ‌گاه از یاد مردم نمی‌رود گفت: در روزهای سخت و وحشتناکی که همه از ترس ویروس کرونا از یکدیگر دوری می‌کردند، کادر درمان کشور بر بالین بیماران بدحال حاضر و نیروهای بهداشتی نیز به دنبال کنترل آن در جامعه بودند.
عمار شهنیایی افزود: مردم ایران همواره قدردان زحمات پرسنل بهداشت و درمان هستند و تلاشگران این عرصه و شهدای مدافع سلامت را از یاد نخواهند برد.
وی خاطرنشان کرد: دستگاه قضا در کنار حوزه سلامت شهرستان است و در برخورد با تهدیدکنندگان حوزه سلامت عمومی جامعه با کسی تعارفی ندارد.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.