رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد؛ طرح سلامت خانواده به‌صورت منتخب در شهر برازجان اجرا می‌شود/بهره‌برداری از بیمارستان ۱۷ شهریور تا پایان دولت سیزدهم

19 مهر 1402
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از اجرای برنامه سلامت خانواده به‌صورت منتخب در شهر برازجان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان؛ دکتر حسن ملکی زاده در نشست با فرماندار شهرستان دشتستان گفت: با توجه به گستردگی شهرستان دشتستان تلاش کرده‌ایم خدمات‌رسانی در حوزه سلامت به‌صورت عادلانه در تمام نقاط شهرستان انجام شود.
وی از اجرای برنامه سلامت خانواده (پزشکی خانواده و نظام ارجاع) در استان بوشهر خبر داد و گفت: این طرح از تاکیدات مهم ریاست جمهوری بوده که ما برای اجرا شهر برازجان را به‌عنوان منتخب معرفی کرده‌ایم و انشالله با همکاری فرماندار و سایر دستگاه‌های اجرایی شهرستان انتظار داریم به نتایج دلخواه برسیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به روند پیشرفت فیزیکی پروژه احداث بیمارستان ۱۷ شهریور اظهار کرد: خوشبختانه این پروژه از ابتدای دولت سیزدهم با سرعت بیشتری ادامه یافته و تلاش کردیم پیمانکار خوبی هم انتخاب کنیم که در صورت تامین اعتبار تا پایان دولت سیزدهم به بهره‌برداری برسد.
دکتر ملکی‌زاده از توسعه اورژانس بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد و بیان داشت: توسعه اورژانس بیمارستان شهید گنجی از مطالبات مهم بود که با یاری خداوند  اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته و ازلحاظ نیروی انسانی نیز تعداد ۲۵ نفر کادر درمانی برای بخش اورژانس جذب کرده‌ایم.
وی بهره‌برداری از کلینیک تخصصی و فوق تخصصی ولایت شهر  برازجان را نیز از اقدامات مهم برشمرد و تاکید کرد: تکمیل این پروژه از اولویت‌های مهم دانشگاه بود که خوشبختانه با اهتمام استاندار و فرماندار به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/س.غ۳۰۳۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.