در ۹ ماهه اول سال ۱۴۰۲؛ ۳۶۰۰۰ بیمار از خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان بهره‌مند شده‌اند

5 دی 1402
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان گفت: از ابتدای فروردین تا پایان آذرماه ماه امسال تعداد ۳۶ هزار و ۶۱۶ بیمار از خدمات مختلف واحد خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خدمات تشخیصی تخصصی را دریافت نموده‌اند.

دکتر  امین آزاد فر در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: خدمات تشخیصی ارائه ‌شده به بیماران عزیز به‌صورت سرپایی و بستری بوده که از این تعداد بیمار، ۱۷ هزار و ۹۱۰ بیمار به‌صورت سرپایی و ۱۸ هزار و ۷۰۶ بیمار به‌صورت بستری خدمات تصویربرداری مورد نیاز را دریافت و تحت درمان پزشکان قرار گرفته‌اند.
دکتر آزادفر افزود: در بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان خدمات مختلف تصویربرداری تشخیصی از جمله رادیوگرافی، ماموگرافی، سونوگرافی، سی.‌تی.‌اسکن و ام.آر.آی انجام می‌گیرد و این خدمات تشخیصی کمک بسیار شایانی به سرعت و دقت پزشکان در امر تشخیص و درمان بیماران داشته و همچنین کمک بسیار زیادی به بیماران عزیز از لحاظ کاهش پرداخت مالی و همچنین کاهش زمان دریافت خدمات خواهد شد.
وی دستگاه‌های مستقر در واحد خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی را از دستگاه‌های بروز و با کیفیت خواند و اشاره داشت: مرکز خدمات تصویربرداری بیمارستان شهید گنجی برازجان علاوه بر دارا بودن دستگاه‌های باکیفیت و بروز، از کادر پرسنلی ماهر و پزشکان حاذقی برخوردار است و لذا مردم و بیماران محترم خدمات تصویربرداری را با بهترین کیفیت دریافت خواهند کرد.
رئیس بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان همچنین تصریح داشت: حدوداً ۳۰ کارشناس ماهر و توانا و همچنین پنج پزشک متخصص رادیولوژی حاذق مشغول ارائه خدمات تصویربرداری به‌صورت شبانه‌روزی به بیماران عزیز می‌باشند.
دکتر آزاد فر ضمن تشریح آمار خدمات انجام‌شده در ۹ ماهه اول سال، گفت: از کل خدمات تصویربرداری ارائه‌شده به بیماران محترم، در قسمت رادیولوژی (۱۶ هزار و ۲۱۶/بیمار)، ماموگرافی (۲۸۴ بیمار) که فقط به‌صورت سرپایی انجام می‌شود، سونوگرافی (۳ هزار و ۴۴۸ بیمار)، سی‌تی‌اسکن (۱۱ هزار و ۷۵۷ بیمار) و ام آر آی (چهار هزار و ۹۱۱ بیمار) خدمات مختلف را دریافت کردند.
دکتر آزاد فر اظهار داشت: آمار ارائه‌شده مزبور مربوط به تعداد مراجعین و بیماران عزیزی است که به مرکز خدمات تصویربرداری بیمارستان مراجعه و خدمات مختلف را دریافت نموده، لذا بی‌شک آمار خدمات ارائه‌شده از این آمار بیان‌شده فوق خیلی بیشتر است چرا که معمولاً هر بیمار بخصوص بیماران بستری و مشخصاً بیماران تصادفی خدمات تصویربرداری متنوعی را دریافت می‌دارند.
انتهای پیام/ ب.ا- ۴۰۸۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.