باید به سمت فرهنگ‌سازی برای دانش‌آموزان و سنین پایین‌تر در موضوع جمعیت رفت

3 بهمن 1402
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در موضوع جمعیت باید بیشتر به سمت فرهنگ‌سازی برای دانش‌آموزان و سنین پایین‌تر رفت چرا که در بزرگ‌سالی ذهن‌ها کمتر قابل‌تغییر است.

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر قاسم برجوئی‌فرد در نشست با رئیس آموزش‌وپرورش شهرستان بوشهر اظهار کرد: متأسفانه در بخشی از جامعه مؤلفه پول، مهم‌ترین مؤلفه در موضوع جمعیت جا افتاده است؛ این در صورتی است که مشکلات اقتصادی نیز با افزایش جمعیت حل می‌شود؛ چرا که سالمندی جامعه بدون نیروی کار و مشکلات اقتصادی بیشتر به دنبال دارد.
این مقام مسئول بهداشتی گروه سنی دانش‌آموزان را مناسب برای فرهنگ‌سازی عنوان کرد و گفت: آموزه‌هایی که ما در سنین پایین‌تر فرا می‌گیرم در ذهن حک می‌شود.
وی به دومین جشنواره دانش‌آموزی ایران، جوان بمان اشاره کرد و گفت: قصد داریم امسال این جشنواره نسبت به پارسال به صورتی کیفتی‌تر برگزار کنیم.
دومین دوره جشنواره دانش‌آموزی و اولین دوره جشنواره دانشجویی ایران، جوان با میلیاردها ریال جوایز آغاز شده است. برای اطلاعات بیشتر و شرکت در جشنواره به این آدرس bhc.bpums.ac.ir مراجعه کنید.
انتهای پیام/ م.ب ۲۰۲۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.