مانور بسیج سلامت نوروزی در تنگستان برگزار شد

14 اسفند 1402
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان از برگزاری مانور بسیج سلامت نوروزی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان تنگستان مهندس فرامرز صیادی در حاشیه مانور بسیج سلامت نوروزی گفت: تمامی پرسنلی محیطی این شبکه به مدت یک ماه به صورت تمام وقت بر صنوف عرضه مواد غذایی نظارت کامل و مستمر خواهند داشت.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان بیان داشت: هدف از این برنامه افزایش نظارت بهداشتی، تأمین و ایمنی مواد غذایی و حفظ سلامت مردم بخصوص مسافران نورزی است.
وی تصریح کرد: کارشناسان محیطی این شبکه از ۱۵ اسفند تا ۲۵ فروردین ۱۴۰۳ در تمامی ایام هفته به صورت گشت زنی به بازدید از صنوف عرضه مواد غذایی مبادرت خواهند کرد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان تنگستان اظهار داشت: کارشناسان بهداشت محیط تنگستان تلاش خواهند کرد تا با انجام نمونه‌گیری از آب و مواد غذایی، جلوگیری از فروش مواد غذایی غیربهداشتی و عرضه به صورت دست‌فروشی، نظارت بر صنوف عرضه مواد غذایی بخصوص صنوف حساس در تأمین سلامت غذایی مردم گام بردارند.
مهندس صیادی خاطرنشان کرد: سامانه ۱۹۰ وزارت بهداشت آماده دریافت شکایات مردمی و بررسی و پیگیری آن تا حصول نتیجه است.
مانور بسیج سلامت نوروزی تنگستان با حضور کارشناسان محیطی بهداشت و درمان تنگستان، اورژانس ۱۱۵، سازمان هلال‌احمر، اداره تعزیرات حکومتی، جهاد کشاورزی و صنعت معدن تجارت برگزار شد.

انتهای پیام/ ن.ا ۳۰۱۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را آزما بخواهید

 
تمامی حقوق این سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر می باشد.